Fašiangový ples

t-ples

Dievčatá v nádherných róbach, chlapci v pekných košeliach , dobrá nálada, tanec,  zábava a, samozrejme, tombola. To je obrázok, ktorý ste mohli vidieť v piatok 1. marca v našej telocvični.

Koniec  fašiangov sa aj u nás v škole niesol v plesových tónoch. Moderátori  a diskdžokeji pripravili pre žiakov druhého stupňa  program, ktorý sa určite páčil všetkým  prítomným. Radosť  urobili aj darčeky, ktoré nám do tomboly venovali naši sponzori: FREEDOM JUNIORS,  s. r. o. , Čadca; K. O. S. s. r. o., Čadca; p. Anton Šlapka, CENTROPEN, Kysucké Nové Mesto, p. Vavríková, za čo sa im chceme veľmi pekne poďakovať.

Zostáva nám veriť, že dobrá nálada a radosť bude žiakom pretrvávať aj v čase, keď sa po jarných prázdninách vrátia do školských lavíc. Smile