Čítam, čítaš , čítame...

citame2020

 

V dobe počítačov, tabletov a mobilných telefónov je ťažké pritiahnuť deti k obyčajnej knihe. Ale nie je to nemožné. Ak sa deťom ponúkne možnosť pravidelného kontaktu s knihami, pochopia, aké môžu byť knihy úžasné, čo všetko sa v nich dá nájsť a knihy sa stanú ich vernými priateľmi.

Počas minulého školského roka druháci poctivo čítali a požičiavali si knihy, čo samozrejme pani knihovníčky zaznamenávali a aj vyhodnotili. Najviac kníh prečítali žiaci 3.A triedy. N druhom mieste boli žiaci 3.C a na treťom 3.B triedy. Absolútnou víťazku spomedzi všetkých malých čitateľov sa stala Laura Kubofová z 3.C triedy. Aj keď súčasná epidemiologická situácia nám nedovoľuje knižnicu navštevovať, v súťaži malých čitateľov pokračujeme a budeme sa snažiť, aby knihy aj naďalej zostali našimi vernými priateľmi.