Škola v prírode

t-tramp

 

Žiaci tretieho a štvrtého ročníka  v čase od 13.6. do 17.6. absolvovali týždenný pobyt v škole v prírode. Ubytovaní boli v príjemnom prostredí Skiareálu Krahule, ktorý sa nachádza neďaleko historického banského mesta Kremnica v Kremnických vrchoch.

Počas pobytu si zajazdili na koňoch, absolvovali rôzne kráľovské remeslá a cestu rozprávkovým lesom, spoznávali krásu okolitých hôr. Samozrejme, že navštívili mesto Kremnica, v ktorom si pozreli hrad, historickú radnicu a  mincovňu. Okrem toho si užili veľa zábavy so svojimi animátormi, ktorí si pre nich pripravili pestrý program a každý večer ukončili diskotékou.  Počasie bolo ideálne, všetko naplánované sa splnilo a deťom nič nepokazilo dobrú náladu. Plní nezabudnuteľných zážitkov sa po týždni vrátili k školským povinnostiam, ale určite ešte dlho budú spomínať na svoju školu v prírode.