Predstavujeme školského psychológa

Školský psychológ:   Mgr. Katarína BUCHOVÁ

Kde ma nájdete ?
V pavilóne č. 2 (modrý)   na poschodí.

Telefón:  041/433 41 65

Konzultačné  hodiny

Pre rodičov

UTOROK- STREDA- ŠTVRTOK: 14:45 – 15:30

PONDELOK: 7:30- 8:45

Vzhľadom na to, že z času na čas môžem mať povinnosti aj v čase konzultačných hodín, ktoré sú vyhradené pre Vás, je lepšie ak sa mi dopredu ozvete a dohodneme sa na spoločnom termíne. Môžeme tak spolu predísť mrhaniu Vášho času. Prípadne sa môžeme dohodnúť aj na čase mimo konzultačných hodín.

Pre učiteľov
Kedykoľvek počas hodín označených Ad/K , D, KI a to podľa harmonogramu na dverách (na nástenke).

Cez ostatné hodiny podľa dohody.

Pre žiakov
Môžeš prísť kedykoľvek cez prestávku. Treba však, aby počas malej prestávky o tom vedel dozor konajúci vyučujúci.
Ak sa ti zdá, že by to bolo málo času, som tu aj po 14:00 (cez 7. a 8. hodinu). Prípadne sa spoločne dohodneme na  stretnutí v takom čase, aby bolo toto stretnutie pre teba užitočné a príjemné.