Koniec etwinningového projektu

t-etwin            Žiakov 5. ročníka (V.B) sme tento rok zapojili do etwinningového projektu (etwinning= spolupráca škôl v internetovom prostredí v anglickom alebo nemeckom jazyku) pod názvom Who are you. Cieľom tohto projektu bolo rozvíjať komunikačné zručnosti žiakov v anglickom jazyku. Žiaci si pripravili prezentácie, tajničky, slovné hry, ktoré cez internet posielali svojim kamarátom v Slovinsku a v Poľsku.

Podobné aktivity robili aj kamaráti v Slovinsku a Poľsku, s ktorými potom pracovali naši žiaci na hodinách anglického jazyka. Komunikácia prebehla aj cez SKYP, kde mali žiaci možnosť vidieť a komunikovať so svojimi kamarátmi „naživo“.

Veríme, že aj takáto skúsenosť viedla k podpore  vzdelávania v našej škole a splnila svoj cieľ.

Ukážky vzájomnej spolupráce

pdf my-name.pdf