Digiškola

DIGIŠKOLA-Máme radi Slovensko

t-digiskolaV školskom roku 2014/2015 sa naša škola zapojila do Národného projektu Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva - DIGIŠKOLA. V rámci projektu sa naša škola prihlásila do projektov Máme radi SlovenskoVideoexperiment. Vďaka tomu naša škola získa tabletovú učebňu s interaktívnou tabuľou, notebookom a  20 tabletmi.

Čítať celý článok...

Moderné vzdelávanie - digitálne vzdelávanie pre všeobecno-vzdelávacie predmety

alt

Národný projekt Moderné vzdelávanie – digitálne vzdelávanie pre všeobecno-vzdelávacie predmety je spolufinancovaný z prostriedkov EÚ prostredníctvom Európskeho sociálneho fondu v rámci OP Vzdelávanie, ktorého podstatou je moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť.
Strategickým cieľom je obsahová prestavba vzdelávania na základných a stredných školách s využitím inovatívnych foriem a metód výučby.Tá prispeje k zvýšeniu pripravenosti budúcich absolventov na súčasné a budúce potreby trhu práce, čím sa zvýši tvorba pridanej hodnoty pracovnej sily v SR a dlhodobej konkurencieschopnosti SR.
Špecifickým cieľom je inovácia obsahu a metód výučby, skvalitnenie výstupov vzdelávania pre potreby trhu práce vo vedomostnej spoločnosti.