Zápis do 1. ročníka

Vážení rodičia budúcich prváčikov. Máte možnosť ešte pred zápisom vypísať elektronickú prihlášku, čo nám uľahčí prácu pri elektronickom spracovaní údajov do školského elektronického systému. Kto chce, môže túto elektronickú prihlášku vyplniť. Túto prihlášku si môžete vytlačiť a priniesť na zápis. Ďakujeme Vám, že nám takto uľahčíte prácu pri spracovaní údajov.

Elektronickú prihlášku na zápis si môžete spustiť TU: Prihláška na zápis

doc Vývojový stav dieťaťa pri vstupe do školy

doc Zoznam pomôcok pre prváčika

doc Deti a žiaci s odkladom povinnej školskej dochádzky

Pozvankanazapis2018

V škole ponúkame:

- modernú formu výchovy a vzdelávania s prvkami daltonského systému a interaktívnym vyučovaním s využitím interaktívnych tabúľ

- výborné materiálne podmienky pre výchovno – vzdelávací proces - inovované IKT technikou - interaktívne tabule, počítače, projektory

- jazykovú gramotnosť v anglickom, ruskom a nemeckom jazyku

- možnosť rozvíjať počítačovú gramotnosť s využitím  počítačových učební a multimediálnej učebne

- možnosť využívať študovňu a školskú knižnicu

- možnosť rozvíjať športové aktivity v našej telocvični ale aj na na našich ihriskách  - 2 volejbalové, basketbalové, futbalové a 2 beachvolejbalové ihriská a lezecká stenu v telocvični.

- plavecký výcvik pre žiakov 4. ročníka je hradený z príspevkov Rodičovského združenia v plnej výške a lyžiarsky výcvik pre žiakov 7. ročníka hradený dotáciou štátu

- školský klub detí s možnosťou dávať deti do ranného klubu v čase pred vyučovaním od 6.30 do 7.45 hod.

- stravovanie v školskej jedálni

- mliečny program

- možnosť výberu záujmovej činnosti v škole v niektorom z krúžkov vedených na pôde našej školy

- služby školského psychológa a špeciálneho pedagóga

- pre vyššie ročníky ponúkame zmodernizované špeciálne učebne, ktoré sa nám podarilo vynoviť účasťou v rôznych projektoch – nová biologická učebňa, fyzikálne, chemické a jazykové laboratórium, kuchynka a dielne.

Tešíme sa na Vás!