Školský klub detí

Zápis detí do ŠKD 2020/21

Dňa 02.09.2020 v čase od 8.00 do 11.00 hod bude prebiahať zápis detí do ŠKD - zákonní zástupcovia prvákov a nových žiakov odovzdajú vyplnený zápisný lístok do ŠKD spolu so žiadosťou o prijatie do ŠKD vychovávateľkám v 4. a 5. pavilóne školy.

Zákonní zástupcovia žiakov 2. až 4. ročníka odovzdajú  zápisný lístok do ŠKD v tom istom čase.

Oba dokumenty si môžete stiahnuť tudoc zápisný lístok do ŠKD ,   docx žiadosť o prijatie do ŠKD.
Rodičia, ktorí nemajú možnosť vytlačiť si tieto dokumenty, si ich môžu vyzdvihnúť v škole.

Do 14.09.2020 nebude ranný klub v ŠKD z dôvodu dodržania epidemiologických nariadení.

Mesačný poplatok v ŠKD je 5 €, ktoré treba uhradiť pri zápise. Rodiny v hmotnej núdzi môžu požiadať o odpustenie poplatku na riaditeľstve ZŠ formou žiadosti do 07.09.2020. K žiadosti je nutné doložiť doklad o poberaní dávok v hmotnej núdzi.