Usilovní ako včielky II

t-vcely2

Beseda so včelárom  v KK sa nám veľmi páčila, preto sme sa rozhodli, že si v škole vytvoríme projekt o včielkach, aby sme to, čo sme sa nové dozvedeli mohli prezentovať aj svojim kamarátom.

Naša nová školská knižnica v ktorej je množstvo nových a veľmi zaujímavých kníh nám dala priestor na zrealizovanie projektu. V rámci medzi predmetových vzťahov sme si na hodine PVC vyrobili z papiera plástiky, do ktorých budeme v priebehu práce vpisovať informácie, ktoré sme sa dozvedeli počas besedy alebo ich vyhľadáme v zdrojoch, ktoré nám poskytuje naša nová knižnica.

No a keď sme už boli takto pripravení, mohli sme začať. 24.10. sme sa rozložili v knižnici so všetkými potrebnými pomôckami a rozdelení do skupín sme sa vrhli do práce. Najskôr sme si pozreli prezentáciu o včielkach a potom už sme začali.

Práca nás bavila. V skupinách sme si zadelili jednotlivé úlohy, tak aby každý vedel čo má robiť a podarilo sa nám vytvoriť krásne projekty, ktoré budeme prezentovať nie len svojim spolužiakom ale aj kamarátom z ďalších tried.