Vedomostné súťaže

ved-sutaz

Vedomostné súťaže

Tak ako každý aj tento rok sa na našej škole konali školské kolá celoslovenských vedomostných súťaží VŠETKOVEDKO a MATEMATICKÝ KLOKAN.

Všedkovedko je vedomostná súťaž určená pre žiakov 2. až 5. ročníka, zameraná na všeobecné vedomosti z oblasti slovenského jazyka, matematiky, logiky, prírodovedy a vlastivedy. Súťaže sa každý rok zúčastňuje stále viac žiakov, ktorí chcú preukázať svoje vedomosti a dôvtip a dokázať, že aj v Čadci máme chytré deti.

Matematický klokan je súťaž, ktorá preveruje matematické a logické schopnosti súťažiacich. Rozdelená je do niekoľkých kategórii a ja určená pre žiakov od 1. až po 9. ročníka. Tento rok sa do nej na našej škole zapojili aj tí najmenší, teda prváci. Pri riešení úloh boli úspešní a nedali sa zahanbiť svojimi staršími kamarátmi. Zostáva dúfať, že im táto súťaživosť vydrží čo najdlhšie a podobných súťaží sa budú zúčastňovať aj v budúcnosti. Všetkým úspešným riešiteľom gratulujeme.

 

01  02

 

03