Koniec etwinningového projektu

t-etwin            Žiakov 5. ročníka (V.B) sme tento rok zapojili do etwinningového projektu (etwinning= spolupráca škôl v internetovom prostredí v anglickom alebo nemeckom jazyku) pod názvom Who are you. Cieľom tohto projektu bolo rozvíjať komunikačné zručnosti žiakov v anglickom jazyku. Žiaci si pripravili prezentácie, tajničky, slovné hry, ktoré cez internet posielali svojim kamarátom v Slovinsku a v Poľsku.

Podobné aktivity robili aj kamaráti v Slovinsku a Poľsku, s ktorými potom pracovali naši žiaci na hodinách anglického jazyka. Komunikácia prebehla aj cez SKYP, kde mali žiaci možnosť vidieť a komunikovať so svojimi kamarátmi „naživo“.

     Veríme, že aj takáto skúsenosť viedla k podpore  vzdelávania v našej škole a splnila svoj cieľ.

 

Ukážky vzájomnej spolupráce

 

pdf my-name.pdf

 

pdf names-crosswords.pdf 

 

pdf prezentacja-imiennik.pdf


pdf slovenia-1.pdf

 

pdf sownik-etwinning.pdf 

 

nae-pozdravy

 

slovn-hraky