OZNAMY

ALF - ak učiteľ nevie heslo

Problémy s prihlásením do ALF testovanie.

Pre učiteľov:
https://programalf.com/olt/www/sk/dtb/user/login
  • Ak ešte nebola registrácia, použitá zvoľte: Registrácia (jednotka na obr.). Zadať štát a mesto. Počkať na ponuku škôl a vybraž školu. Kód učiteľa (je v zborovni, prípadne u zástupcu a u správcuIT). ...
  • Ak už registrácia bola robená, nepamätáte si heslo ale email áno, tak použiť odkaz: Zabudli ste heslo? (dvojka na obr.). Zadáte email a heslo systém pošle.
  • Ak už učiteľ registrovaný bol, ale nemá istotu s emailom, tak možno tiež zadať Registráciu a ak zadáte email (a bude ten istý ako pri 1. registrácii, tak vás upozorní, źe daný email už pozná. Vtedy sa treba vrátiť a použiť odkaz pre zabudnuté heslo (dvojka na obr.).
alf-heslo

Pre žiakov:
https://programalf.com/olt/www/sk/student/login?sid=529
  • prihlásenie (v dolnej časti)
  • vpísať kód školy: zsrazusovaca a potvrdiť ŠTART
  • v stĺpci žiak, vybrať triedu a žiaka
  • zadať heslo (v niektorých triedach má každý žiak vlastné, v niektorých je spoločné)
Ak žiak nevie heslo, pýtať od triedneho učiteľa! (Ak treba, triedny učiteľ rieši ďalej.)


alf-hesloziak