VŠETKOVEDKO

vv2017

Veľký súboj o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími. Toto je slogan celoslovenskej vedomostnej súťaže, ktorá aj na našej škole prebieha koncom novembra už niekoľko rokov a získava si u žiakov čoraz väčšiu popularitu. V tomto ročníku sa do nej zapojilo 36 žiakov druhého až piateho ročníka. Každá kategória mala v zadaní riešiť 24 logických úloh.

Čítať celý článok...
 

Olympiáda zo slovenského jazyka

osjl

   Dňa  24. októbra 2017 sa na našej škole konala Olympiáda zo slovenského jazyka. Svoje vedomosti zo slovenského jazyka a literatúry prišlo preukázať 14 žiakov z 8. a 9. ročníka. Tento rok preukázali veľmi dobré vedomosti ôsmaci.

Čítať celý článok...
 

S radosťou a bezpečne na bicykli

cykl

 

Dňa 5. 10. 2017 sa  žiaci 3. a 4. ročníka zúčastnili dopravnej súťaže  pod názvom S radosťou a bezpečne na bicykli. V súťaži museli preukázať znalosti z dopravných predpisov, jazdy zručnosti a technickej časti.

Čítať celý článok...
 

Čítam, čítaš, čítame...

citam

 

e názov celoročnej súťaže pre žiakov 2. ročníka škôl mesta Čadca, ktorej vyhlasovateľom je Kysucká knižnica. Súťažilo sa v počte prečítaných kníh. Naša škola dosiahla  veľmi pekné umiestnenie.

Čítať celý článok...
 

Beh olympijskeho dňa

olymp

Dňa 13.6.2017 si žiaci l .stupňa zmerali svoje bežecké schopnosti medzi školami. V súťaži „Beh olympijského dňa“ sa najlepšími stali: a ceny od p. Marcibálovej si prevzali:

Čítať celý článok...
 


Stránka 1 z 13