ČO VIEŠ O MILANOVI RASTISLAVOVI ŠTEFÁNIKOVI

mrs

 

DEJEPISNÝ  KVÍZ  ŽIAKOV  9.  ročníka: ČO VIEŠ O MILANOVI  RASTISLAVOVI  ŠTEFÁNIKOVI  

Žiaci 9. ročníka si v triednych  kolách preverili vedomosti o tom, ako dobre poznajú túto významnú osobnosť slovenských dejín.

Čítať celý článok...
 

Všetkovedko

vsevedko

  Aj tento rok sa na našej škole uskutočnila vedomostná súťaž pod názvom Všetkovedko, do ktorej sa prihlásilo 26 žiakov 2., 3. A 4. ročníka. Vyriešiť mali na 24 úloh, pri ktorých zužitkovali vedomosti z rôznych vyučovacích predmetov. Pri ich riešení sa museli spoľahnúť nie len na svoje vedomosti, ale aj to, ako dobre vedia čítať s porozumením, nakoľko úlohy museli riešiť bez pomoci vyučujúcej.

Čítať celý článok...
 

Matematický klokan

t-klokan21.3.2019 sa na našej škole uskutočnila matematická súťaž Klokan. Zúčastnilo sa jej 21 žiakov. Úspešných riešiteľov bolo 9 :

Školským šampiónom sa stal Marián Pupiš 6.A , získal 95% .Ostatní úspešní riešitelia : V. Hudák 5.A, M. Slaninák 5.B, J. Franek 7.B, B. Lukašíková 7.A, E. Korbašová 7.C, S. Straka 7.D, T. Zajac 7.D, E. Lukašíková 8.D. Zaradili sa medzi 20% najúspešnejších riešiteľov v SR. Gratulujeme!

 

Okresné kole Matematickej olympiády

3

 V okresnom kole Matematickej olympiády našu školu úspešne reprezentovali:

5. ročník - 2.miesto Ema Kupková
7.roč.-1. miesto Branislav Čečotka a 5. miesto Michaela Bzdilíková. Úspešným riešiteľom MO gratulujeme!!!

 

Krajské kolo Geografickej olympiády

2

 11.4.2019 našu školu reprezentovali v krajskom kole Geografickej olympiády 2 žiaci:

Matej Kapusniak zo 6.roč. a Ján Kupka z 8.roč. Úspešným riešiteľom sa stal Matej , ktorý získal 80 bodov a skončil na výbornom 5.mieste. Janko získal 74 bodov a skončil na 17.mieste.Gratulujeme!!!

 


Stránka 1 z 15