Beseda s p. Samuelom Bogárom

nezavislDňa 11.10.2016 prijal naše pozvanie na besedu p. Samuel Bogár , spoluzakladateľ Občianskeho združenia Nezávislosť – Nový začiatok o.z. , ktorý nám problematiku drogových závislostí priblížil z úplne iného uhla. Jeho beseda nebola o teórii, poučkách, bola zameraná na silu vyrozprávania svojho vlastného životného príbehu ako bývalého narkomana a osobnej skúsenosti človeka , ktorý si prešiel peklom drogovej závislosti. Obsahom samotnej prednášky boli životné pohľady a ponaučenia človeka, ktorý má so závislosťou osobnú skúsenosť.

Čítať celý článok...
 

Narodení pre výhru

sikan1Dňa 26.9.2016 naši žiaci druhého stupňa absolvovali  program s týmto názvom . Netradične spracovaná forma prevencie šikany a  kyberšikany formou interaktívnek prednášky s audiovizuálnymi a hudobnými prvkami žiakov zaujala nielen vďaka zaujímavému obsahu ale aj raperke Aless, ktorá program moderovala spolu so spoluautorom projektu Mirom Drobným.

Čítať celý článok...
 

Európskeho týždňa boja proti drogám

drgV týždni od 16.11. - 23.11. sme sa pripojili i naša škola k aktivitám Európskeho týždňa boja proti drogám .Droga sa stala realitou dnešnej súčasnosti. Popri alkohole a tabaku veľmi rázne vstupujú do nášho života i ďalšie drogy, po ktorých siaha žiaľ čoraz viac mladých ľudí. Pred  niekoľkými  rokmi sme sa s drogami stretávali len pri medicínskom použití a s narkomanmi a pašerákmi drog len vo filmoch a v kinách.

Čítať celý článok...
 

„HROU PROTI AIDS“

aids„ Hrou proti AIDS “ -  projekt primárnej prevencie HIV/AIDS

 

Cieľom projektu je dať možnosť mládeži získať základné informácie o spôsobe prenosu a ochrany pred infekciou HIV/AIDS a hlavne premýšľať o vlastných postojoch a správaní sa v možných rizikových situáciách. Projekt je určený pre žiakov 2. Stupňa základných škôl a študentov stredných škôl.

Čítať celý článok...
 

Špeciálny pedagóg

Špeciálny pedagóg  :  Mgr. Miriam  M A S L Í K O V Á

Kde ma nájdete?
V  hlavnom pavilóne (modrý)   na poschodí.

Telefón:  041/433 41 65,  041/433 41 66

 

 


Stránka 1 z 3